Aktualitet

Revolta nuk kursen as Veliajn – Protestuesit mblidhen te Bashkia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:47 - 09/12/20 |
mapo.al

Protestuesit janë zhvendour para Bashkisë së Tiranës.


Ata kanë hedhur sende drejt bashkisë dhe kanë lëshur thirrje kundër kryetarit, Erion Veliaj.


Më pas një shtëllungë tymi e gazit lotsjelljës, ka ardhur nga sipër godinës.Protestuestit e mbetur tashmë janë grumbulluar te pema e vitit të ri në sheshin “Skënderbej”.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas