Ekonomi

Revoltohet Stresi për taksën e Rrugës së Kombit: “Jemi kombi më i shkër**yer…”


               Publikuar në : 18:04 - 04/09/18 |
mapo.al

Stresi është ndër reperët më të komentuar në mediat rozë.


Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten mirë në publik.

Në shumë raste, ai nuk ka kursyer reagimet ndaj ngjarjeve që ndodhin në politikë, e kështu ka vepruar edhe së fundi pas vendimit për pagesën e taksës në Rrugën e Kombit.

“Sikur eshte Autostrad Europjane 26 euro do paguajn kamionat imagjino ????? Makinat e vogla 6euro hmmm!!!

Sa mire sepse jemi populli me i shkerdhyer ne kshu duam tna shtypin dhe ti votojm prap ,,, sa turp ju qe e shitet voten po a shiten idealet per 50 euro ???

Vota eshte e shtrenjt… Te Gjithe Bashke Do Jemi Ne Cdo Proteste Bashk PD Dhe LSI ”, ka shkruar ai.

8io


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas