Aktualitet

Rey Manajn kalon në ekipin e parë të Barcelonës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 14/08/21 |
mapo.al

Barcelona ka gjetur një zgjidhje për të regjistruar në ekipin e parë afrimet e verës, Memphis Depay dhe Eric Garcia, si dhe të kalojë në ekipin e parë sulmuesin kuqezi Rey Manajn.


Klubi katalanas ka dalë me deklaratë dhe zbulon se gjithçka u zgjidh pas arritjes së marrëveshjes me Gerard Pique, i cili ka ulur ndjeshëm rrogën.


Barcelona është në bisedime për të bërë të njëjtën gjë edhe me dy kapitenët e tjerë të skuadrës, Sergio Busquets dhe Jordi Alba.Barcelona luan nesër prej orës 20:00 ndeshjen e parë të kampionatit kundër Real Sociedad dhe për trajnerin Ronald Koeman grupi do të jetë më i plotë me regjistrimin e blerjeve të verës.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas