Aktualitet

Rezultatet paraprake – PD kryeson në Pogradec dhe Vaun e Dejës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:37 - 26/04/21 |
mapo.al

Ndërkohë në Pogradec deri më tani janë numëruar 21 kuti nga 106 gjithsej.

Sipas të dhënave rezulton se:


Partia Socialiste ka marrë 3098 vota

Partia Demokratike kryeson me 3540 votaLëvizja Socialiste për Integrim ka marrë 779 vota.


Sakaq në Vaun e Dejës janë numëruar 21 kuti nga 53 kuti.

Deri më tani rezulton se:

PD ka marrë 2214 vota

PSD ka marrë 1590 vota

PS ka marrë 1027 vota

LSI ka marrë 401 vota

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas