ShowBizz

Rezultoi pozitiv, Florjan Binaj tregon si po e kalon kohën në karantinë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 25/06/20 |
mapo.al

Pak ditë më parë, aktori i humorit Florjan Binaj rrëfeu se ka rezultuar pozitiv ndaj testit të koronavirusit. Ai tha se nuk kishte asnjë simptomë, por nga një test rutinë doli që ishte i prekur.


Binaj theksoi se ishte karantinuar që para se të dilte rezultati dhe se do të qëndronte në izolim deri në fund të karantinës.


Për ata që duan të dinë si po e kalon ai karantinën, aktori ua ka shuar kuriozitetin.

Flori ka postuar një video të një qeni duke fjetur gjumë, me mbishkrimin: “Të shtatat e karantinës”.E ç’mund të bësh tjetër në izolim, veçse të flesh gjumë?!

LEXO EDHE:

Aktori i ‘Portokallisë’ Florjan Binaj, i infektuar me koronavirus

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas