Kryesore

Rezultoi pozitiv me Covid-19, del përgjigjja e tamponit të dytë të futbollistit të Bylisit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:20 - 03/06/20 |
mapo.al

Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku rezultoi pozitiv me koronavirus në një test për Covid-19. Pas testit të parë, ai kërkoi një tampon të dytë, përgjigjja e të cilit ka dalë sot.


Në testin e dytë, Qardaku rezultoi negativ.


Janë testuar gjithashtu të gjithë lojëtarët e skuadrës, si dhe stafi që punon me ta dhe të gjithë kanë rezultuar negativë.


LEXO EDHE:


Futbollisti i Bylisit pozitiv me koronavirus, u infektua në Shkodër


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas