Aktualitet

Rezultonte e humbur prej tre ditësh, gjendet 15-vjeçarja nga Vlora


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:05 - 08/08/20 |
mapo.al

Gjendet në një banesë në Fushë-Krujë, 15-vjeçarja e cila rezultonte e humbur prej tre ditësh në Vlorë, bëjnë me dije burime në media.


Dyshimet e para janë se vajza u largua me një djalë, për të cilin foli publikisht edhe babai i isë miturës Miklovan Lico.


Ai denoncoi rastin dhe kërkoi ndihmë përmes medias duke thënë se hera e fundit që u pa vajza ishte në një hotel në Lushnje.Lico foli edhe për telefonatën e dyshimtë me një djalë që quhet Silvi, por nuk dinte detaje të tjera për zhdùkjen e saj.Mendohet se ka qenë pikërish ky djalë me të cilin vajza është larguar.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas