ShowBizz

Ricky Martin publikon videon duke puthur bashkëshortin në buzë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:22 - 18/05/20 |
mapo.al

Këngëtari dhe aktori i njohur ndërkombëtarisht, Ricky Martin e ka pranuar publikisht se është gay. Para disa kohësh ai është martuar me Jean Yosef.


See the source image


Së fundmi Ricky ka publikuar një video në Instagram duke i dhënë një puthje të zjarrtë bashkëshortit të tij.


 


Jemi këtu për të përfaqësuar Sirinë dhe Porto Ricon! Vëlla, faleminderit që na bëre pjesë e këtij mesazhi”, shkruan Ricky Martin krahas videos.

See the source image

See the source image

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas