Aktualitet

Rihanna me të dashur të ri – Ja reperi që i ka rrëmbyer zemrën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:20 - 05/12/20 |
mapo.al

Rihanna i dha fund lidhjes me të dashurin e saj, miliarderin Hassan Jameel në muajin janar të këtij viti.6.jpg


Ajo më herët ka qenë në marrëdhënie me disa personazhe të tjerë të njohur si Drake, Chris Brown, dhe kësaj here përsëri ka zgjedhur një personazh shumë të njohur.
1.jpgPak ditë më parë, u raportua se këngëtarja me famë botërore, Rihanna, është në një lidhje dashurie me  A$AP Rocky.


5.jpg

Dyshja është fotografuar mbrëmjen e djeshme duke shëtitur me njëri-tjetrin, sipas “Daily Mail”.

2.jpg

Rihanna dhe A$AP, të cilët janë të dy 32 vjeç u shfaqën në rrugë me maska.

3.jpg

Burime pranë dyshes kanë thënë për “People” pak ditë më parë se ata janë në fazat e para të një lidhjeje romantike. Këngëtarja e hitit “Umbrella” dhe artisti i “Praise The Lord” bashkëpunuan në fillim të këtij viti me njëri-tjetrin për një fushatë promovuese për linjën e “Fenty Skin” të Rihanna-s.

Lexo edhe :  Rihanna i thotë “lamtumirë” Donald Trump në mënyrën më epike të mundshme

4.jpg

A$AP Rocky ka qenë në lidhje me Kendall Jenner dhe Daiane Sodre.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas