ShowBizz

Rihanna “ngre temperaturat” me bikini, duket tepër ‘hot’ (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:59 - 22/06/19 |
mapo.al

Rihanna kohët e fundit është shpallur artistja femër më e pasur në botë nga Forbes. Marka e saj e të brendshmeve, ‘Savage x Fenty’, ka koleksione për çdo lloj trupi femëror dhe po shiten shumë. Por ylli i padiskutueshëm i reklamave është gjithmonë ajo.

Për nisjen e koleksionit të verës Rihanna “ngre temperaturat” më tej me një seri fotosh provokuese. Me një palë bikini të verdha në trupin e saj seksi dhe ngjyrë çokollate,

Rihanna nuk ka “çmendur” vetëm fansat e saj, por së shpejti edhe të dashurin, me të cilin dëshiron të krijoj një familje. Të paktën kështu u shpreh ajo në një intervistë të kohëve të fundit për revistën ‘Interview’.


1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas