ShowBizz

Rihanna, së shpejti me një libër vizual autobiografik (Video)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:06 - 08/10/19 |
mapo.al

Këngëtarja femër më e pasur në botë, Rihanna, do të vijë për fansat e saj më datë 24 tetor me një libër autobiografik. Libri do të përmbajë 504 faqe, ku do të shihen më shumë se 1000 fotografi, 11 inserte dhe një poster. Përmes tyre do të dokumentohet jeta e saj profesionale dhe private, duke filluar nga fëmijëria e kaluar në Barbados.


“Jam shumë e entuziazmuar që do të ndaj këtë koleksion të imazheve nga jeta ime. Unë jam shumë mirënjohëse për fotografët dhe artistët e talentuar që kontribuan. Ne kemi punuar në këtë libër për më shumë se pesë vjet dhe unë jam me të vërtetë e lumtur që tani jam në gjendje ta ndaj përfundimisht me të gjithë”-është shprehur Rihanna në rrjetin social “Instagram”.
Etiketa:

Pas