ShowBizz

Rike Roçi plot me ide për të realizuar super foto në plazh, merrni shembull…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:05 - 27/07/18 |
mapo.al

Ish banorja e Big Brother është në qendër të vëmendjes në të gjitha stinët e vitit, por postimet e saj me bikini gjatë verës thyejnë rrjetin.


Këtë herë Rike Roçi duket se sapo dha njëj sugjerim për vajzat e Instagramit që dëshirojnë të bëjnë foto trendy.


Tashëm shalqini është një frut që haet, por dhe ai që u jep lezet postimeve të pafundme të Instagramit.

Fruti i verës është po aq ‘vip’ sa modelet me bikini.

 

1


Etiketa: , , ,

Pas