Aktualitet

Rikonstruksioni i kabinave, këto zona në Tiranë nesër s’do kenë drita


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:57 - 17/06/21 |
mapo.al

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita për disa orë nesër si pasojë e punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.


Përmes një njoftimi për mediat, OSHEE bën me dije se energjia elektrike do të stakohet në intervalin kohor 09:00-16:00 dhe do të mbesë pa energji Rruga “Muhamet Deliu”


Ndërkohë, nga ora 09:00- 15:00 do të mbesin pa energji elektrike;Një pjesë e rrugës “Bardhyl”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Odhise Paskali”, një pjesë e zonës së Ndroqit, Picallë, Gërdec, Valiasi i Ri.
1
Etiketa: , , , ,

Pas