Aktualitet

Rikthehen protestat/ Ja kur opozita do të thërrasë sërish qytetarët në shesh


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:18 - 15/01/20 |
mapo.al

Partia Demokratike ka mbledhur pasditen e sotme Kolegjin e kryetarëve, ku një nga pikat kryesore ka qenë vijimi i aksioneve opozitare në muajt në vijim.


Burime brenda mbledhjes bëjnë me dije, se në këtë takim është vendosur që opozita e bashkuar dhe qytetarët tu rikthehen protestave në muajin shkurt.


Protesta është menduar të zhvillohet në fund të muajit shkurt, mes datave 20 ose 22.Kujtojmë që protesta e fundit e opozitës së bashkuar është zhvilluar në 22 qershor.Gjithashtu në mbledhje Basha ju ka kërkuar kryetarëve të tregojnë gatishmëri dhe tu qëndrojnë pranë qytetarëve.1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas