Kryesore

“Rikthehen reshjet e shiut” – Parashikimi i motit sot dhe në vijim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 20/01/21 |
mapo.al

Nga e dita e sotme parashikohet shtim i vranësirave si dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët.

Temperaturat do të pësojnë rritje duke mbetur në vlera negative vetëm në zonat malore.


Ditën e enjte do të mbeten prezente vranësirat si dhe reshjet e shiut të herëpashershme me intensitet të ulët deri dhe mesatar në veri dhe jug.
Në lartësitë mbi 1000 metër në zonat malore reshje të dobta dëbore.


Dita e premte parashikohet me reshje shiu të herëpashershme me intensitet deri mesatar. Në lartësitë mbi 900 metër në zonat malore reshje të dobta dëbore.


1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas