Aktualitet

Rikthehet Elvana Gjata, tërbon rrjetin me fotot e nxehta
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 21/09/20 |
mapo.al

Këngëtarja Elvana Gjata nuk ka qenë shumë aktive kohët e fundit në rrjetet sociale.


Por me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram ajo ka mahnitur fansat.


Me bikini dhe atlete të bardha Elvana duket më sensuale se asnjëherë.


<
>
1 6 7 1 2 3 4 6 7
Etiketa: ,

Pas