ShowBizz

Rikthehet Emily Ratajkowski dhe ‘djeg’ rrjetin këtë mbrëmje… me këto poza


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:06 - 18/10/18 |
mapo.al

Ajo nuk ka turp kur vjen fjala për të treguar trupin e saj.


Dhe të mërkurën, Emily Ratajkowski nuk u zhgënjeu.


Modelja dhe aktorja tregoi format e saj bombastike ndërsa reklamoi koleksionin e saj të Inamorata Sëim.27-vjeçarja zgjodhi bodysuit ngjyrë të zezë  dhe dukej shumë seksi.
foto galeri foto galeri1


Etiketa: , , ,

Pas