Kryesore

Rikthehet futbolli, FSHF: Nisin këtë fundjavë Kategoria e Parë dhe e Dytë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:03 - 28/10/20 |
mapo.al

Rikthehet futbolli në Shqipëri.


Kategoria e Parë dhe ajo e Dytë do të ngrenë siparin këtë fundjavë.


FSHF bën me dije se Kategoria e Parë do të fillojë ditën e shtunë, ndërsa Kategoria e Dytë një ditë më vonë, pra ditën e dielë.Ndërkohë, sipas të gjitha gjasave fundjavën e ardhshme pritet të nisë edhe Kategoria Superiore, por gjithsesi nesër do të ketë një ide më të qartë nga Liga Profesioniste.
Java e parë e Kategorisë së Parë:1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas