Kryesore

Moti sot: Rriten temperaturat, por vranësirat do jenë prezente

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:21 - 01/05/20 |
mapo.al

Moti sot
Pjesa më e madhe e vendit do të jetë në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që të kemi alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Por vetëm në zonat veriore vranësirat do të sjellin reshje shiu të pakta.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas