fbpx

ShowBizz

Rikthimi i Klaudia Pepës tepër i zjarrtë, tregon format buzë detit

               Publikuar në : 22:24 - 18/06/19 |
mapo.alm

Klaudia Pepa ka korrur sukses brenda dhe jashtë vendit si balerinë profesioniste. Njihet për talentin në kërcim por jo vetëm. Format trupore i ka perfekte, e për këtë komentohet shumë.


Shpeshherë në profilin e Instagram poston foto provokuese, dhe ‘reklamon’ linjat e tonifikuara. Së fundmi Pepa, e veshur me trupore rozë, ka publikuar për ndjekësit disa poza buzë detit teksa shijon pushimet.
 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas