Aktualitet

Rina Balaj ofron strehim për dy familje që janë prekur nga tërmeti

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:15 - 27/11/19 |
mapo.al

Solidaritetit për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti i bashkohet dhe këngëtarja Rina Balaj, e cila përmes një postimi në ‘Instagram’ ka treguar se familja e saj është e gatshme të ofrojë shtëpinë për të strehuar të prekurit nga tërmeti.


Etiketa: , ,

Pas