Aktualitet

Rindërtimi/ Rama në Maminas, dorëzon çelësat e shtëpive të reja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 17/05/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka takuar familjet e dëmtuara nga tërmeti në Maminas, të cilët janë vendosur në banesat e reja.


“Ishte e shkatërruar banesa. Jo të gjitha të këqijat vijnë për keq”, u shpreh kryeministri Edi Rama.


Nga ana tjetër familjarët shprehën falënderimet për zgjidhjen dhe ndërtimin e banesave të reja.“Faleminderit nga zemra, për ne ka qenë një Rilindje e vërtetë”, u shpreh një kryefamiljar.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas