Teknologji

Risia, Messenger ofron mundësinë për të fshirë mesazhet private dhe në grup               Publikuar në : 21:30 - 06/02/19 |
mapo.al

Më në fund edhe Messenger, aplikacioni i Facebook, sjell mundësinë për të fshirë një mesazh që e keni dërguar dhe më pas jeni penduar.


Duke nisur nga sot, opsioni “Remove” do të jetë disponueshëm për të gjithë, duke ju dhënë mundësinë të fshini një mesazh të dërguar, si në biseda individuale, ashtu edhe në grupe.

Por kujdes, keni vetëm 10 minuta kohë nga momenti që e dërgoni një mesazh për ta fshirë atë.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas