Aktualitet

Rita dhe Mrizi kanë bërë urimin më të veçantë për Kosovën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 17/02/21 |
mapo.al

Ylli i muzikës, Rita Ora ka bërë një prej urimeve më të spikatura sot në Facebook, me rastin e 13 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Ajo është shfaqur me veshje tradicionale shqiptare, dhe duket mjaft bukur.


“Gëzuar 13 vjetorin e pavarësisë, Kosova ime”, thotë Rita.


Po një surprizë, një gjest që ka për t’u kujtuar gjatë, ka qënë ai i restorantit të njohur në Lezhë, Mirizi i Zanave, ku sot, disa klientëve nga Kosova, nuk u ka shkuar në fund të drekës fatura siç edhe pritej. Në vend të saj, një shënim nga stafi, ku shprehet falenderimi për ndihmën që ata kanë dhënë për turizmin në Shqipëri në këto kohë të vështira, dhe se gjithçka ishte e paguar, duke qënë se sot ishte edhe dita e Pavarësisë.

1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas