ShowBizz

Rita Ora bëhet shkaktare për ndarjen e çiftit të njohur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 27/04/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, bëhet shkak për ndarjen e çiftit të njohur të showbizit. Bëhet fjalë për dyshen Lorena Medina dhe Joey Essex.Ish- e dashura e Joey Essec, Lorena Medina, ka thënë se ai e kishte braktisur pas një nate që kishte kaluar me yllin shqiptar të muzikës botërore, shkruan The Sun. Dyshja ishin parë duke hyrë në shtëpinë e Ritës në orët e para të mëngjesit. Pas disa orësh ata kishin dal dhe duke u përpjekur të shmangnin kamerat.Edhe pse deri më tani nuk ka të dhëna se Rita dhe Joey kanë fjetur bashkë, Lorena dyshon se ish i dashuri i saj e ka tradhtuar me këngëtaren. Ajo i tha The Sun: “Ai ishte dashuria e jetës sime. Unë isha gati të kisha fëmijë me Joey. Ne biseduam për martesën pothuajse çdo ditë”.

Vajza meksikane kishte filluar romancën me Joey Essec ndërsa ishte duke filmuar shfaqjen MTV Ex On The Beach, verën e kaluar në Spanjë.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas