Aktualitet

Rita Ora godet me veshjen e saj transparente  

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:26 - 27/02/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, shfaqet me veshje transparente, gjatë një darke në Los Angelos.


Ajo ka kërkuar kohë për lidhjen me Rafferty Law, ndërkohë  që shfaqet një femër e kompletuar dhe plot vetbesim.Këngëtarja 29 vjeçare siguroi që të gjithë sytë të ishin tek ajo, ndërsa doli jashtë me bluzë të tejdukshme  me ngjyrë të errët.


Ajo e shoqëroi pjesën e sipërme me një fustan lëkure, i cili e bëri të dukej akoma më të veçantë. Megjithatë, duke mos qenë e kënaqur me pamje mahnitëse, këngëtarja zgjodhi një ndryshim të veshjes, duke e shkëmbyer me një palë pantallona, po ashtu të lëkurës.

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas