Aktualitet

Rita Ora shkëlqen në Australi dhe përlotet pas koncertit: Më kishte marrë malli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:10 - 06/03/21 |
mapo.al

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, ishte ylli i koncertit “Sydney Mardi Gras”, mbrëmjen e së shtunës.

30-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me një veshje provokuese, ndërkohë që këndonte për publikun e mbledhur në “Sydney Cricket Ground”.


Rita Ora këndoi disa nga këngët e saj më të njohura, si “Let Me Love You”, “Bang Bang”, “BIG” dhe “Anywhere”.
<
>
Rita Ora4 Rita Ora3 Rita Ora2 Rita Ora1 Rita Ora

Në fund të performancës, Rita Ora u mallëngjye dhe i tha publikut se e kishte marrë shumë malli për një koncert: “Po përpiqem që të mos qaj, por kisha shumë kohë pa dalë në skenë. Nuk do ta harroj kurrë këtë moment”.


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas