ShowBizz

Rita Ora takohet me princin William (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 14/11/19 |
mapo.al

Princi William dhe Rita Ora kanë qenë pjesë e përvjetorit të 50-të të galasë humanitare të mbajtur mbrëmjen e djeshme (13 nëntor). Ata janë takuar shumë miqësisht me njëri-tjetrin, ku ai e ka puthur në faqe.

Duka i Cambridge, është njëri prej personave që ka marrë pjesë më së shumti në këtë organizatë bamirëse, e cila ndihmon të rinjtë për t’u edukuar, trajnuar dhe punësuar.


Në mbrëmjen gala kanë marrë pjesë edhe princesha Beatrice, prezantuesja Claudia Winkleman dhe anëtarja e jurisë të “Strictly”, Shirley Ballas.

Etiketa: , , , ,

Pas