Aktualitet

Ritual i së enjtes, Aurela bëhet nostalgjike, poston foton e vjetër me Bashën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:08 - 11/03/21 |
mapo.al

Bashkëshortja e liderit të opozitës, Aurela Basha me sa duket  ka kthyer në ritual të së enjteve postimin e fotove të vjetra me bashkëshorin e saj.


Kësaj rradhe Aurela kishte zgjedhur një foto njaft pranverore të shumë viteve më parë.


Ajo veshur me një fustan të bardhë mjaft stil për kohën, ndërsa kryetari i PD në një këmishë ngjyrë rozë pudër, ata shihen të qeshur e përcjellin mjaft pozitivitet.

Në një vështrim në Instagramin e Aurelës vërehet qartë se përpos pasionit për gatimin ajo është një nënë e përkushtuar dhe një bashkëshorte e mrekullueshme. 


View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas