ShowBizz

Robert Berisha: Shoqërohem me femra, dalin llafe por jam single


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:22 - 29/06/20 |
mapo.al

Që pas konfirmimit të ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi, jeta private e Robert Berishës vazhdon të jetë në qendër të showbizit. Pak kohë pas ndarjes nga Nora, Roberti u përfol për një lidhje me modelen Xhesika Kadiu.


Ishte kjo e fundit që i konfirmoi thashethemet duke publikuar foto krah këngëtarit dhe duke deklaruar se do e dashurojë gjithmonë


Ndërkohë vetë Roberti ka vendosur që për disa kohë të qëndrojë beqar. Në një intervistë për “Prive”, këngëtari shprehet se ndihet shumë mirë kështu.

Jemi duke jetuar në një vend të vogël dhe sado me qenë Kosova e madhe për ne artistët është e vogël se nuk ke nga të ikësh. Roberti është i shoqërueshëm, dhe mund të ketë shoqëri me femra. Mund të dalin dhe llafe, por Roberti është single. Edhe nuk mund të them sa kohë do të qëndrojë kështu, por jam aq rehat dhe aq mirë. Raportet me Norën i kemi shumë të mira dhe gjithë ditën e kaloj me vajzën, Renee”, tha Roberti.  

View this post on Instagram

 

#ulqini ❤️

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Flm per foto oooo @mentorsylejmanii 🤓

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

1


Etiketa: , ,

Pas