Aktualitet

Roberti është i Tomorr Berishës, jo i Norës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:49 - 20/02/20 |
mapo.al

Pavarsisht se ka disa muaj që është divorcuar nga ylli i  skenës muzikore, Nora Istrefi, duket se Robert Berisha nuk po gjen “ rehat”.Në sytë e publikut Roberti konsiderohet si “Roberti i Norës”.


Për këtë konsiderat ka reaguar dhe këngëtari,në emisionin “ Soire” ku është shprehur se nuk e pëlqen faktin që e quajnë ashtu.Unë jam pianist i diplomuar në Akademi të Muzikës. Djali i Tomorr Berishës, kompozitor. Axha im është Bajram Berisha, producent i dirigjimit në Berlin të Gjermanisë. Që ta dinë të gjithë ata se thonë Roberti i Norës, jo. Roberti është i Tomorr Berishës”, ka thën Berisha.Lidhja e tyre mbetet një nga temat më të përfolura të showbizit.


 


Etiketa: , ,

Pas