Aktualitet

Roberti konfirmon ndarjen: Unë dhe Nora nuk jemi më bashkë (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 25/08/19 |
mapo.al

Robert Berisha ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja Nora Istrefi.


Në një postim në ‘Instagram’ ai u shpreh se janë ndarë me mirëkuptim dhe do mbesin shokë gjithë jetën, si edhe do kujdesen së bashku për vajzën e tyre Renee.Këngëtari falënderoi Norën që i solli në jetë Renee, ndërsa shtoi se e ka borxh gjithë jetën.


Berisha përfundoi statusin duke i uruar gjithë të mirat ish-bashkëshortes.

 

View this post on Instagram

 

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.. Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..😍 dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet 😎 permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën 😘 I wish you all the best

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on


Etiketa: , ,

Pas