ShowBizz

Roja i jetimores kishte abuzuar më të, 12-vjeçarja tregon për Arbana Osmanin historinë tronditëse

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 03/06/20 |
mapo.al

Moderatorja Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj të lumtur” do të transmetohet një histori tronditëse.


Një vajzë 12-vjeçare është abuzuar nga roja i jetimores dhe nga polici pasi ka denoncuar, tregon Arbana.


Të shtunën, më 6 qershor tek Dua të të bëj të lumtur’ një vajzë rrëfen për herë të parë në një studio televizive se si është abuzuar që në moshë 12-vjecare nga roja i jetimores së Shkodrës dhe pasi e ka denoncuar në polici, ky i fundit ka abuzuar me të”, shkruan Arbana.


Kujtojmë që ditët e fundit ka tronditur mbarë opinionin publik historia e 15-vjeçares së abuzuar në Tiranë nga një 65-vjeçar, i cili e shantazhonte me publikimin e një videoje.


 

 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas