ShowBizz

Romina Aliaj: Nuk këndoj serbisht e greqisht për 1 mln euro, Arian Çanin do t’a bëj të kërcejë valle çame

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:41 - 15/12/20 |
mapo.al

Romina Aliaj është jo pak e njohur në tregun e muzikës popullore qytetare në vend, e shprehja e njohur “muzika nuk njeh nacionliet” duket se nuk vlen për Rominen.E ftuar në “N’Kosovë Show”, Romina foli për deklaratën e bërë pak kohë më pare, lidhur me faktin se nuk do këndonte kurrë serbisht e greqisht.


Romina, e pyetur nga moderatori i emisionit vazhdon t’i qëndrojë kësaj deklarate duke shtuar se nuk do t’a bënte diçka të tillë as për 1 milionë euro.

“Masakra që serbët i kanë bërë kosovareve dhe grekët çameve, nuk e lejojnë atë ta bëj diçka të tillë”, u shpreh ajo.
Romina i është kthyer edhe përplasjes live me moderatorin Arian Çani duke thënë se ai nuk guxon të bëjë emision në Tiranë duke mbrojtur grekët, madje ajo premton më tej se Çanin do t’a bëj të kërcejë valle çame.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas