Aktualitet

Ronaldo nuk ndalet me surprizat për nënën e tij, ja se çfarë i dhuron


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:02 - 24/03/21 |
mapo.al

Surpriza njëra pas tjetrës për nënën.


Cristiano Ronaldo, nuk ndalet sa i përket dhuratave që bën për nënën e tij Dolores.


Ajo është e “çmendur” për veturat marramendëse që sulmuesi i Juves blen për të.Për shembull, 100 mijë euro Mercedes GLC Cuope 350, dhënë si dhuratë për ditën e nënës.Por, 65 vjeçarja është me të vërtetë e çmendur për Porche Boxster-in e saj të bardhë, të cilin CR7 ia dhuroi në 2015-tën për Krishtlindje dhe veçanërisht për ditëlindjen e saj.Siç mund të shihet nga profili i saj në “Instagram”, Dolores shpesh shfaqet në shoqërinë e makinës së saj dhe gjithmonë e qeshur.

“Këtu është lodra që më dha i dashuri im”, shkroi ajo ditën kur e mori për herë të parë.

Lexo edhe :  Ronaldo gjen golin, Manchester United mposhtet në Champions League

12


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas