Aktualitet

Ronaldo rikthehet në Madrid, portugezi prezent në “El Clasico” (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 01/03/20 |
mapo.al

Sonte luhet “El Clasico”, një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, madje as Cristiano Ronaldo.


Portugezi në fakt duhet të ishte duke luajtur derbin e Italisë ndaj Interit, por shtyrja e kësaj ndeshjeje, ka krijuar mundësinë që ai të shijojë nga afër magjinë e Barcelona-Real Madrid.


Ylli i Juventusit është fotografuar, teksa firmoste autografë për fansat e shumtë.
Etiketa: , , ,

Pas