ShowBizz

Ronela Hajati: Asnjëri në këtë jetë nuk i zgjedh prindërit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:36 - 28/03/20 |
mapo.al

Këngëtarja Ronela Hajati, nëpërmjet një postimi emocional në rrjetin social ‘Instagram’ ka këshilluar fansat që t’i duan prindërit e tyre. Këngëtarja është shumë krenare për prindërit, duke u shprehur se askush në jetën e vet nuk zgjedh se cilës familje t’i përkasi. Ajo i është falenderuese Zotit sepse prindërit e saj janë të mrekullueshëm dhe kanë një dashuri të pamasë për të. Ronela, dashurinë dhe mirënjohjen që ndjen ndaj tyre e ka shprehur dhe nëpërmjet tatuazhit, ku ka shkruar emrin Marash dhe Meri.View this post on Instagram


Busho, mamo! Asnjeri ne kete jete nuk i zgjedh prinderit,ndaj sot dua ti them Faleminderit Zotit qe me fali dy prinder te mrekullueshem, autoritare,te mencur e me nje dashuri e devotshmeri te pakrahasuar ndaj meje! Jashte cdo gjeje qe shesim,japim ,te vetmit qe me njohin dhe jetoj cdo dite duke shpresuar qe gjithe investimi juaj te shperblehet sadopak ! Mesova shume e dola goxha femije i mire me thene te drejten (modestia ne agravim 😂) po skish ku te shkonte me aq shume sa jeni lodhur duke me mesuar ! Ti duam prinderit sa i kemi,sepse sot qe babai im nuk eshte ne jete,jam gati per gjithcka vetem ti degjoj batutat e tij per 5 minuta! Ju kam ne shpirt ! Ndersa qe ju kam ne krahe u kujdes mjeshtri @klajdi_pipero @pipero_art_studio 🙏❤️


A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Busho, mamo! Asnjëri në këtë jetë nuk i zgjedh prindërit, ndaj sot dua t’i them faleminderit Zotit që më fali dy prindër të mrekullueshëm, autoritarë, të mençur e me një dashuri e devotshmëri të pakrahasuar ndaj meje. Jashtë çdo gjëje që shesim, japim, të vetmit që më njohin dhe jetoj çdo ditë duke shpresuar që gjithë investimi juaj të shpërblehet sadopak! Mësova shumë e dola goxha fëmije i mirë me thëne të drejtën (modestia në agravim ) po s’kish ku të shkonte me aq shumë sa jeni lodhur duke më mësuar! T’i duam prindërit sa i kemi, sepse sot që babai im nuk është në jetë, jam gati për gjithçka, vetëm t’i dëgjoj batutat e tij për pesë minuta! Ju kam në shpirt!”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

View this post on Instagram

Last Saturday 💆🏻‍♀️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

See the source image


Etiketa: ,

Pas