ShowBizz

Ronela poston foto provokuese nga Ksamili, e gjitha e lagur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:06 - 20/06/20 |
mapo.al

Këngëtarja Ronela Hajati është ndër ato personazhe të njohur, që nuk kalon pa u vënë re.


Rifillimi normal i lëvizjes, pas izolimit të koronavirusit, ka bërë që të jenë të shumtë ata që shkojnë në det.Mes tyre është edhe Ronela, e cila ka zgjedhur brigjet e Ksamilit, por me sa duket jo për të pushuar.


Prej andej, këngëtarja ka realizuar një shërbim fotografik, ku ekspozon format e saj të theksuara.

E veshur me një fustan të zi ngjitur pas trupit Ronela shihet e gjitha e lagur në poza provokuese. Këto fotografi ajo i ka ndarë për ndjekësit në Instagram, duke marrë pëlqime dhe komente të shumta.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas