Roshi katastrofë, Franca i shënon të dytin Shqipërisë (VIDEO)

Oliver Giroud ka shënuar golin e dytë për Francën, në minutën 27’. Sërish një gafë e Odise Roshit, që del bosh dhe Lemar mori topin në zotërim dhe pasoi saktë për qendërsulmuesin. Duhet theksuar se trajneri Reja e ka vendosur në rolin e mbrojtësit fierakun, që duket se ka vështirësi dhe u gjend fajtor tek … Continue reading Roshi katastrofë, Franca i shënon të dytin Shqipërisë (VIDEO)