ShowBizz

Rosie Huntington-Whiteley tregon kofshën zbuluar me një fustan mëndafshi në New York

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:29 - 15/08/18 |
mapo.al

Ajo solli në jetë djalin e saj Jack në qershor të 2017 dhe daljet publike për Rosie Huntington-Whiteley kanë qenë të rralla kohët e fundit.


Modelja dhe aktorja, është shfaqur mahnitëse teksa merrte pjesë në hapjen e hapësirës së re të makinave Lexur, të martën në New York.


31-vjeçarja dukej e mrekullueshme me një fustan rozë mëndafshi dekoruar me gurë në pjesën e gjoksit dhe një të çarë në kofshë.


Rosie ju bashkua miqve të saj, modeles Winnie Harlow dhe aktorëve Justin Theroux dhe Rami Malek.


Winnie Harlow, kishte veshur një fustan të thjeshtë, me dantella.

Rosie u shfaq në shoqërinë e aktorin Justin Theroux, i cili ishte veshur me xhinse, një t-shirt dhe një xhaketë sportive të zezë.

Bukuroshja britanike nuk ishte e shoqëruar nga burri i saj aktori Jason Statham, 51 vjeç, babai i fëmijës së saj të parë, në këtë eveniment.

<
>
4F191F0E00000578-6061549-image-a-45_1534299849430 4F193C8100000578-0-image-a-33_1534297505494 4F1919B000000578-6061549-image-a-11_1534318159547 4F1941B800000578-6061549-Night_out_The_Transformers_vet_paired_the_ensemble_with_black_he-a-13_1534318207911 4F1943DC00000578-6061549-image-a-6_1534317976297-e1534342707386 4F1943E500000578-6061549-image-m-10_1534318150534 4F19451F00000578-0-image-a-37_1534297558786-1 4F19351400000578-0-image-a-36_1534297547720


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas