Aktualitet

Rovena Stefa ‘sjell’ verën në këto ditë izolimi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:07 - 25/03/20 |
mapo.al

Karantimi ka bërë që shumë gjërave nga përditshmëria t’ja ndjejmë mungesën. Këtu futen dhe personazhet publike të cilët nëpërmjet postimeve të tyre tregojnë se cfarë ju mungon në këtë situatë.


https://www.instagram.com/p/B-KApSXF3A5/?utm_source=ig_web_copy_link


Këngëtarja Rovena Stefa, ka hedhur një foto në Instagram dhe sipas imazhit duket se këngëtarja ka mall për verën.Ajo ka pyetur ndjekësit e saj nëse po ju mungon dhe atyre kjo stinë.https://www.instagram.com/p/B9tR5Z3FZzs/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

1


Etiketa:

Pas