ShowBizz

Roza largohet në mes të emisionit, Rita: Pusho se na dëgjon dynjaja

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:19 - 13/04/19 |
mapo.al

Aktorja e njohur e humorit, Rita Lati, së bashku me vajzën e saj, moderatoren Roza Lati, do të jenë sot të ftuara në emisionin “Xing me Ermalin”.


Gjatë bisedës në studio, duket se mes Ritës dhe Rozës është krijuar një situatë e sikletshme. Në një moment aktorja e ndaloi të bijën që të fliste më shumë.


“Pusho se na dëgjon e gjithë dynjaja këtu”, i thotë Rita në një moment Rozës, e cila më pas u ngrit nga vendi ku ishte ulur.


“Kalofshi mirë, ika unë”, tha moderatorja duke i habitur të gjithë me veprim e saj. Se çfarë ka ndodhur realisht, duhet të presim deri në mbrëmje.Etiketa: , ,

Pas