ShowBizz

Roza Lati tregon nëse ka kryer marrëdhënie seksuale në ashensor me Feron

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:39 - 11/05/20 |
mapo.al

Moderatorja Roza Lati i ka vënë ‘zjarrin’ rrjeteve sociale, në postimin e fundit.


Roza ka vendosur në pah të pasmet, ndërkohë fansat vërshuan me komente për paraqitjen e saj.


Mirëpo Rozës ju drejtua dhe një pyetje mjaftë interesante në lidhje me reperin Fero.


 


 

View this post on Instagram

 

E di mire, eshte aktuale… te kesh b**h nuk eshte asgje. Ti eskpozosh eshte gje e madhe. Cit @roivertofficiel

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

‘A ke kryer marrëdhenie me Feron në ashensor?’, ishte pyetje drejtuar moderatores e cila ka reaguar menjëherë.

 

Ajo e mohon të ketë pasur marrëdhënie me reperi Fero, po thotë se në deklaratë që ajo e kishte dhënë se kishte kryer mardhënie në ashesor, ishte me të dashurin e saj, e sa për reperin kosovar, sipas saj është takuar vetëm tre herë.

See the source image

See the source image

See the source image

 

View this post on Instagram

 

• Limited Edition • #Throwback #2017

A post shared by Roza Lati (@roza_lati) on

 


Etiketa: ,

Pas