fbpx

Aktualitet

Rrebesh shiu, uji “merr me vete” një qytetar (VIDEO)

               Publikuar në : 09:14 - 18/06/19 |
mapo.al

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, disa rajone në Kosovë janë përmbytur. Përveç rrezikut të shkatërrimit të pronave, reshjet kanë rrezikuar edhe jetën e banorëve. Kjo gjë duket në video e cila është publikuar në rrjetet sociale dhe thuhet se është bërë në komunën e Rahovecit, shkruan Telegrafi. Siç shihet, uji “merr me vete një qytetar”.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas