Bota

Rrëfehet pornostarja që shkoi me Donald Trump: Nuk zgjati as dy minuta
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:38 - 28/08/18 |
mapo.al

Stormy Daniels ka qenë emri më i lakuar këto muajt e fundit në mediat amerikane.Kjo, për shkak se u zbulua që pornostarja ishte paguar 130 mijë dollar nga avokatët e Donald Trump, që most ë fliste gjatë fushatës për një aferë seksuale që ajo kishte pasur me Trump.


39-vjeçarja ka folur për herë të parë për atë që ka ndodhur në vitin 2006, në një intervistë për revistën “Vogue”, që do të publikohet në shtator.Në intervistë Daniels shprehet se seksi me Trump ishte i zakonshëm dhe “zgjati diku tek 2 minuta, për të qenë bujare, pasi mund të ketë zgjatur edhe më pak”.<
>
1
FILE PHOTO: Adult-film actress Clifford, also known as Stormy Daniels, poses for pictures at the end of her striptease show in Gossip Gentleman club in Long Island, New York daniels-1 daniels-2 daniels-3 daniels-4 stormy-daniels1 stormy-daniels-fundraising-featureEtiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas