Aktualitet

Rrëmbyen dhe përdhunuan 9-vjeçaren, arrestohen dy të dyshuaritBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:38 - 22/09/20 |
mapo.al

Dy të dyshuar janë arrestuar në Francë në lidhje me rrëmbimin dhe përdhunimin e një vajze nëntë vjeçare.


Policia bëri të ditur se burrat po drejtonin një makinë të vjedhur në momentin e arrestimit  në fshatin Saumur


Njëri nga burrat dyshohet se ka përdhunuar fëmijën dhe një grua 73-vjeçare. Autoritet janë duke bërë analizat e ADN-së për të nxjerrë më shumë detaje në lidhje me ngjarjen.Vajza e vogël u rrëmbye ditën e dielë teksa po ecte për të blerë bukë nga një burrë me një makinë Citroen.


Sipas mediave lokale menjëherë policia dhe familjarët u vendosën në kërkim të vajzës . Ajo u gjet vetëm pak orë pasi u zhduk dhe mënjëherë u dërgua në Spitalin Universitar Poitiers për të marrë mjekimin e nevojshëm.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas