ShowBizz

Rreperit të famshëm, i hyjnë dy persona të armatosur në shtëpi, nuk do ta besoni çfarë…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:33 - 01/08/18 |
mapo.al

Reperi French Montana është rrezikuar mëngjesin e së martës, nga disa persona të armatosur, shkruan TMZ.

Shtëpia e reperit të famshëm, French Montana ka qenë në shënjestrën e grabitësve. Dy persona të armatosur kanë hyrë mëngjesin e së martës në shtëpinë e tij në Kalabasas.


Sipas “TMZ”, zyrtarët thonë se morën një telefonatë nga ora 9 e mëngjesit, por ngjarja ka ndodhur disa orë më parë. Reperi French dhe disa persona të tjerë ishin në shtëpi gjatë atij momenti.
Gjithashtu është e paqartë nëse grabitësit morën diçka policia, po vazhdon duke hetuar ngjarjen por nuk ka asnjë person të dyshuar.


French Montana është njëri ndër reperet amerikan i cili ka  mbështetur artistet shqiptare në karrierën e tyre ndërkombëtare dhe ka publikuar projekte muzikore me Era Istrefin dhe Dafina Zeqirin.


Me Era Istrefin Montana ka sjellur këngën “No I love Yous” që ka arritur 15 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.

Ndërsa me këngën e Dafina Zeqirit “Four Season” reperi vetëm ka qenë pjesë e videoklipit, kënga ka arritur 3 milionë shikime në YouTube. /GazetaBlic/

 

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas