Kryesore

Rrezet e ngrohta të diellit do na shoqërojnë edhe sot – Parashikimi i motit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:20 - 27/11/20 |
mapo.al

Ditën e premte moti parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakëta kalimtare.Rrezet e ngrohta të diellit do të jenë prezente në të gjithë territorin.


Era do të fryjë e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet me drejtim juglindje dhe veriperëndim, duke u pasuar nga valëzim i ulët.
Temperaturat parashikohen në:
zonat malore -1°C deri në 10°C
zoant e ulëta 4°C deri në 19°C
zonat bregdetare 7C deri në 19°C1
CLOSE
CLOSE
Pas