Sport

Rrezikoi dënimin se festoi si Simeone, UEFA i përgjigjet Ronaldos


               Publikuar në : 11:49 - 15/03/19 |
mapo.al

Mëngjesin e djeshëm, sportivet e ndryshme si “AS”, “Marca” dhe “Mundo Deportivo” kanë lëshuar alarmin se CR7 ishte nën hetim nga ana e UEFA-s për festimin e tij, pas tripletës, në të cilin imitonte, edhe pse në mënyrë më të kamufluar, gjestin e Diego Simeones.


Por frika që ndollën të përditshmet madrilene u hodhën poshtë nga vetë UEFA, e cila ka qetësuar Juventusin dhe vetë Ronaldon.

Burime pranë qeverisë së futbollit europian nënvizuan se nuk ka asnjë dosje apo hetim të hapur.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas