KMR

Rreziku nga mbytja, peshkatarët “mbrohen” me prezervativë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 19:59 - 05/09/18 |
mapo.al

Shumica e njerëzve i përdorin prezervativat gjatë marrëdhënieve seksuale, por këta peshkatarë në Kenia i përdorin për diçka tjetër.


Ata e përdorin si një qese mbrojtëse për telefonat, në mënyrë që uji të mos depërtojë brenda.Dhe këtë e bëjnë vetëm për një qëllim: të kërkojnë ndihmë në rast ngecin në mes të detit dhe rrezikohen nga dallgët e mëdhaja të krijuara nga stuhitë.Etiketa: , , , ,

Pas